JUM Oryginal EnglishPolski
Exclusive - katalog gotowych projektówJUM exclusive

Zgromadziliśmy tutaj najczęściej zadawane nam pytania, dotyczące realizacji zamówień w pracowni JUM Oryginal.
Jeżeli szukają Państwo dodatkowych informacji, zapraszamy do przesłania zapytania przez nasz formularz kontaktowy w dziale
kontakt.Oznacza nic innego jak ręczny skład każdego egzemplarza.
Można sobie wyobrazić jak wygląda proces powstania każdej jednej sztuki.
Zaginanie, układanie poszczególnych warstw, perforacje, klejenie, wiązanie, bigowanie, kalibrowanie, wyrównywanie i wiele innych zabiegów - to wszystko wykonujemy ręcznie.

Wszystko po to, aby nasze rękodzieło mogło mieć własne przesłanie.
Aby każdy wiedział, miał pewność, że otrzymując nasze zaproszenie, upominki, prezenty...
...jest Kimś wyjątkowym.Nasze projekty wykonujemy z najwyższej jakości materiałów dekoracyjnych, prawdziwego złota, srebra, diamentów, papierów szlachetnych - produkowanych jedynie przez niewielką grupę firm na świecie. Zanim projekt nabierze określonej formy, mija wiele tygodni prób i poszukiwań odpowiednich surowców.

Możemy z pełną odpowiedzialnością zagwarantować Państwu, iż projekty wykonywane w naszej pracowni podniosą prestiż i zapewnią uznanie każdego wydarzenia, któremu będą dedykowane.Wzory zaproszeń JUM Oryginal - posiadają grafikę i czcionki, które zostały indywidualnie zaprojektowane i dopasowane do każdego wzoru - przez projektanta.
Można wprowadzić każdą, dowolną treść - jednak krój czcionek i projekt graficzny - muszą pozostać zgodne z autorskim wzorem i nie można go zmieniać.
Zmiana tych detali - sprawi, że zaproszenie stanie się całkowicie odmienne od swojego podstawowego przesłania. Prosimy o zaufanie, nasze zaproszenia pod tym względem są szczególnie dopracowane.

Jeżeli interesuje Państwa stworzenie indywidualnego projektu, zapraszamy do sekcji
artStyle, w której opracujemy projekt dopasowany szczegółowo do dnia ceremonii.Zamówienia realizujemy natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia drogą elektroniczną. Czas realizacji jest uzależniony od wielkości zamówienia i dostępności materiałów. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 5 do 14 dni roboczych, liczonych od daty otrzymania płatności, akceptacji projektu graficznego oraz dostarczenia wszystkich materiałów uzupełniających, o które poprosi Państwa konsultant.
W przypadku realizacji projektów indywidualnych artStyle, terminy wykonania nakładów ustalane są indywidualnie.A. Klient wybiera z naszego katalogu wzory lub produkty, w formularzu zamówienia określa ich ilość oraz podaje dane kontaktowe.
B. Nasz konsultant, prześle na podany "główny adres e-mail" potwierdzenie przyjęcia zamówienia oraz w porozumieniu z Klientem uzupełni wszelkie potrzebne informacje. Na podstawie potwierdzenia Klient dokonuje płatności za zamówienie.
C. Po ustaleniu wszelkich szczegółów i akceptacji projektu graficznego przez Klienta - rozpoczynamy proces składu.
D. Zamówienie zostanie bezpiecznie opakowane i przesłane na adres podany w zamówieniu.Tak, po wcześniejszym ustaleniu kosztów przesyłki.Tak, jeżeli w formularzu zamówienia w danych bilingowych zostały podane dane firmy lub NIP/PESEL osoby fizycznej, faktura wystawiana jest automatycznie.Jeżeli Państwa zamówienie z nieznanych przyczyn musi zostać anulowane, należy to niezwłocznie zgłosić do Biura Obsługi Klienta JUM Oryginal (biuro@jum.pl).
Szczegóły zwrotu poniesionych aktualnie kosztów określa nasz regulamin.
Jeżeli zamówienie zostało dostarczone w opakowaniu, które jest uszkodzone, należy spisać oświadczenie w obecności Kuriera, z określeniem stopnia uszkodzenia oraz ilości zniszczonych elementów. Aby zapewnić Państwu pełne wsparcie na wypadek takich sytuacji - prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny, przed podpisaniem protokołu odbioru przesyłki od Kuriera.
Pełna aktualna treść naszego regulaminu znajduje się tutaj.

listwa

listwa
Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszych usług - prosimy o konsultacje pod adresem email: biuro@jum.pl lub pod numerem +48 785 695 182 Aktualności | Informacje dla Partnerów | Praca w JUM Oryginal | Kontakt
listwa

Copyright (c) 2013 JUM Oryginal - Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka korzystania z zasobów

Media

listwa

Facebook twitter Pinterest