JUM Oryginal EnglishPolski
aktualności
Aktualności JUM Oryginal

W naszych Aktualnościach znajdą Państwo ostatnie informacje o nowościach i wydarzeniach w naszej Pracowni.
Zapraszamy również do polubienia nas na Facebook'u, poprzez kliknięcie znaczka w górnym prawym rogu ekranu.

  2013.11.30 - Pracownia JUM Oryginal wprowadza do swoich usług artStyle. Jest to preferowana usługa polegająca na realizacji zamówień opierających się na całkowicie indywidualnych projektach, opracowywanych wg preferencji naszych Klientów. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie artStyle.

  2012.03.13 - Szella to efekt pracy nad projektem, który miał oddawać piękno białych plaż i subtelnych scenerii morskich.
Pozycja ta uzupełnia naszą ofertę z rodziny NAVAM.
SZELLA jest dostępna w naszej stałej
ofercie katalogowej.

  2012.02.21 - Nasza oferta powiększyła się o nową rodzinę zaproszeń ślubnych w stylizacji morsko-żeglarskiej. Znajdą w niej Państwo kompletne zestawienie papeterii ślubnej: zaproszenie, kopertę, program, std, rsvp oraz winietkę.
OCEANIA jest dostępna w naszej stałej
ofercie katalogowej.

  2011.12.03 - Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy projekt papeterii ślubnej o nazwie DEALA. Jest to nasz pierwszy projekt o tak szerokiej charakterystyce i zaawansowanej budowie.
DEALA jest dostępna w naszej stałej
ofercie katalogowej.

listwa

listwa
Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszych usług - prosimy o konsultacje pod adresem email: biuro@jum.pl lub pod numerem +48 785 695 182 Aktualności | Informacje dla Partnerów | Praca w JUM Oryginal | Kontakt
listwa

Copyright (c) 2013 JUM Oryginal - Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka korzystania z zasobów

Media

listwa

Facebook twitter Pinterest